Portal_background_image
مطالب ویژه

ديدار با ايثارگران استانداري اميدي مشاور استاندار و مسئول هماهنگي امور ايثارگران استان با ايثارگران استانداري ديدار نمودند. ←استاندار مركزي به شهرستان ساوه سفر كردند . استاندار مركزي به ديدار جانباز معزز حسين مصطفوي رفتند . ←استاندار مركزي به شهرستان شازندسفر كرد. استاندار مركزي به ديدار خانواده شهيد والامقام پرويز مقدسي رفتند . ←استاندار مركزي به شهرستان شازند سفر كرد . استاندار مركزي به ديدار خانواده شهيد والامقام ذبيح الله شعباني رفت . ←استاندار مركزي به ديدار خانواده شهيد والامقام داود بورقاني رفت . اميدي مشاور استاندار و مسئول هماهنگي امور ايثارگران استان در معيت استاندار همزمان با هشتمين روز از دهه فجر به شهرستان فرمهين سفر و با خانواده هاي شهدا ديدار و گفتگو كرد . ←استاندار مركزي: خون پاك شهيدان در مسير تثبيت اسلام و انقلاب هديه شده است. استاندار مركزي در چهارمين روز از دهه مبارك فجر و در جريان افتتاح طرح‌هاي عمراني و اقتصادي شهرستان اراك در ديدار با ۲ خانواده شهيد دوران دفاع مقدس و مدافع حرم در روستاي عقيل آباد گفت: خون پاك شهيدان در مسير تثبيت اسلام و انقلاب هديه شده و همه بايد قدردان اين مجاهدان و خانواده‌هاي آنان باشن

آئين تجليل از ورزشكاران و افتخار آفرينان شاهد و ايثارگر استان با حضور استاندار مركزي برگزار شد .

استاندار مرکزی مهندس سید علی آقا زاده : قهرمانی و فداکاری شهدا، ایثارگران و جانبازان برای دفاع از خاک و کیان میهن اسلامی شکل گرفت و امروز این قهرمانی استمرار دارد و در کنار دفاع از ارزش های اسلامی در میادین ورزشی نیز با اقتدار کامل حضور فعال دارند .

استانداری مرکزی شامگاه شنبه 1398/4/22در آیین تجلیل از ورزشکاران و افتخار آفرینان شاهد و ایثارگر استان مرکزی در سخنانی گفت : اقتدار کشور به یمن تلاش و فداکاری شهدا، ایثارگران و جانبازان به دست آمده و به همین سبب امروز جمهوری اسلامی ایران از کشورهای مقتدر در جهان به شمار می رود .

سید علی آقا زاده افزود : قهرمانی و فداکاری شهدا، ایثارگران و جانبازان برای دفاع از خاک و کیان میهن اسلامی شکل گرفت و امروز این قهرمانی استمرار دارد و در کنار دفاع از ارزش های اسلامی در میادین ورزشی نیز با اقتدار کامل حضور فعال دارند .

استاندار مرکزی بیان داشت : این اقتداری که امروز ایران اسلامی نه تنها در منطقه بلکه در جهان کسب کرده ، به یمن فداکاری شهدا، جانبازان و ایثارگران اتفاق افتاده است و این مورد بر هیچکس پوشیده نیست و جهان هم نمی تواند آن را انکار کند .

آقا زاده تصریح کرد : این همه ایثارگری و فداکاری وحضور مردم در همه صحنه ها را نه تنها ایران اسلامی ، بلکه دنیا هم نمی تواند فراموش کند .

وی ادامه داد : این ارزش های به دست آمده در حوزه های مختلف به جز با ایستادگی مردم و حضور ایثارگران و جانبازان و شهدا به دست نیامده است .

استاندار مرکزی خاطر نشان کرد : اقتدار امروز نظام جمهوری اسلامی ایران در هیچ دورانی دیده نشده و ارزش این اقتدار در جهان بر این است که ضمن حفظ ارزش های دینی و اعتقادی بدون چشم داشت به یک وجب از خاک همسایگان و کشور گشایی ، به دست آمده است .

آقا زاده عنوان کرد : این ارزش ها امروزدر سایه رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و ایثار و فداکاری و حضور مردم در همه صحنه ها هر روز گسترده تر می شود . در پایان این مراسم از حمایتهای استاندار مرکزی در زمینه رسیدگی به امور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران استان تجلیل شد .  

 

دریافت فایل پیوست

جهت دریافت فایل ضمیمه از این قسمت اقدام نمایید


دسته بندی

کارشناس امور ایثارگران


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها