Portal_background_image
مطالب ویژه

ديدار با ايثارگران استانداري اميدي مشاور استاندار و مسئول هماهنگي امور ايثارگران استان با ايثارگران استانداري ديدار نمودند. ←استاندار مركزي به شهرستان ساوه سفر كردند . استاندار مركزي به ديدار جانباز معزز حسين مصطفوي رفتند . ←استاندار مركزي به شهرستان شازندسفر كرد. استاندار مركزي به ديدار خانواده شهيد والامقام پرويز مقدسي رفتند . ←استاندار مركزي به شهرستان شازند سفر كرد . استاندار مركزي به ديدار خانواده شهيد والامقام ذبيح الله شعباني رفت . ←استاندار مركزي به ديدار خانواده شهيد والامقام داود بورقاني رفت . اميدي مشاور استاندار و مسئول هماهنگي امور ايثارگران استان در معيت استاندار همزمان با هشتمين روز از دهه فجر به شهرستان فرمهين سفر و با خانواده هاي شهدا ديدار و گفتگو كرد . ←استاندار مركزي: خون پاك شهيدان در مسير تثبيت اسلام و انقلاب هديه شده است. استاندار مركزي در چهارمين روز از دهه مبارك فجر و در جريان افتتاح طرح‌هاي عمراني و اقتصادي شهرستان اراك در ديدار با ۲ خانواده شهيد دوران دفاع مقدس و مدافع حرم در روستاي عقيل آباد گفت: خون پاك شهيدان در مسير تثبيت اسلام و انقلاب هديه شده و همه بايد قدردان اين مجاهدان و خانواده‌هاي آنان باشن

استاندار مركزي مهندس آقا زاده از شهيده والامقام كبري تلخابي تجليل به عمل آورد.

چهار شنبه مورخ 1398/3/22 در اولین مراسم نکوداشت زنان مفاخر استان استاندار مرکزی از شهیده والامقام کبری تلخابی تجلیل و تقدیر به عمل آورد .

چهارشنبه مورخ 22/3/1398 اولین مراسم نکوداشت زنان مفاخر استان مرکزی با حضور استاندارمرکزی مهندس سید علی آقا زاده و مدیران استان و میهمانان علمی و فرهنگی کشوری در سالن فرهنگسرای کوی صنعتی اراک برگزار گردید . مهندس آقا زاده طی این مراسم در بیاناتی  اظهار داشتند : زنان مفاخر، مادران شهداء هستند و این زنانی که در تربیت فرزندان خود از هیچ تلاش و کوششی دریغ ننمودند و با لبیک حضرت امام خمینی (ره) در راه رسیدن به اهداف والای انسانی و الهی و زنده نگه داشتن اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی فرزندان دلبند خود را راهی جبهه های حق علیه باطل نموده و هم اکنون نیز در دفاع از ارزشهای انسانی و حمایت از ولایت امر مسلمین فرندان خود را تقدیم این سرزمین نموده اند که این مادران شاسته بزرگترین تقدیر بوده و وظیفه تک تک مسئولین و هموطنان است تا از ایشان تجلیل و الگو برداری نمایند . در این مراسم ضمن تقدیر و تجلیل از 12 بانوی فاخر استان در عرصه های مختلف علمی ، ادبی از شهیده والامقام کبری تلخابی همسر شهید والامقام علی تلخابی و مادر شهیدان والامقام ابوالقاسم و احمد تلخابی تجلیل و به رسم یاد بود از دست مهندس آقا زاده لوح تقدیر به دختر این شهیدان بزرگوار اهداء گردید . در اختتامیه این مراسم در دیداری صمیمی همسر مهندس آقا زاده با یادگار  این شهیدان معظم از نزدیک دیدار و گفتگو نمودند .  

 


دسته بندی

کارشناس امور ایثارگران


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها