Portal_background_image
مطالب ویژه

استاندار مركزي به ديدار خانواده شهيد والامقام داود بورقاني رفت . اميدي مشاور استاندار و مسئول هماهنگي امور ايثارگران استان در معيت استاندار همزمان با هشتمين روز از دهه فجر به شهرستان فرمهين سفر و با خانواده هاي شهدا ديدار و گفتگو كرد . ←استاندار مركزي: خون پاك شهيدان در مسير تثبيت اسلام و انقلاب هديه شده است. استاندار مركزي در چهارمين روز از دهه مبارك فجر و در جريان افتتاح طرح‌هاي عمراني و اقتصادي شهرستان اراك در ديدار با ۲ خانواده شهيد دوران دفاع مقدس و مدافع حرم در روستاي عقيل آباد گفت: خون پاك شهيدان در مسير تثبيت اسلام و انقلاب هديه شده و همه بايد قدردان اين مجاهدان و خانواده‌هاي آنان باشن ←استاندار مركزي: شهدا و جانبازان ايران را به جزيره‌اي امن در منطقه و جهان تبديل كردند. استاندار مركزي همزمان با دومين روز از دهه مبارك فجر در سفر به شهرستان محلات رفت . ←استاندار مركزي در شهر كميجان با خانواده شهيد والامقام فضلعلي جباري ملاقات نمودند. ←. گردهمايي جانبازان ضايعه نخاعي استان مركزي برگزار شد. ←بيانات رهبر معظم انقلاب اسلامي در ديدار دست‌اندركاران كنگره ۶۲۰۰ شهيد استان مركزي نبايد اجازه داد حقايق دفاع مقدس كهنه، فراموش و يا انكار شود.

در اولين روز كاري 1398 استاندار مركزي با خانواده دو شهيد صادقي ديدار و گفتگو كرد.

استاندار مرکزی با خانواده دو شهید صادقی دیدار و گفتگو کرد، و فرا رسیدن سال نو به ایشان تبریک و از صبر واستقامت خانواده های معظم شهیدان تقدیر و تشکر نمود.

روزدوشنبه مورخ 1398/01/05استاندار مرکزی مهندس آقا زاده در اولین روز کاری سال جدید ،  به اتفاق امیدی مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استان و انصاری فر مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و دادوند رئیس بنیاد شهید شهرستان اراک به دیدار خانواده دو شهید والامقام جهانگیرصادقی و محمد صادقی رفت .مهندس آقا زاده ضمن تبریک فرا رسیدن سال جدید و ایام مبارک ماه رجب ،  آرزوی سالی توام با صحت و سلامتی و موفقیت برای پدر و مادر شهیدان والامقام صادقی کرد . و شهدا را مظهر عزت و افتخار انقلاب اسلامی دانست و یادآور شد که باید قدردان خون شهدا و شکیبایی خانواده معظم آنان باشیم  . و در این دیدار مهندس آقا زاده صبر و صلابت خانواده معظم شهدا را ستودنی خواند و از این خانواده تقدیر و تشکر به عمل آورد .

دریافت فایل پیوست

جهت دریافت فایل ضمیمه از این قسمت اقدام نمایید


دسته بندی

کارشناس امور ایثارگران


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها