Portal_background_image
مطالب ویژه

استاندار مركزي به ديدار خانواده شهيد والامقام داود بورقاني رفت . اميدي مشاور استاندار و مسئول هماهنگي امور ايثارگران استان در معيت استاندار همزمان با هشتمين روز از دهه فجر به شهرستان فرمهين سفر و با خانواده هاي شهدا ديدار و گفتگو كرد . ←استاندار مركزي: خون پاك شهيدان در مسير تثبيت اسلام و انقلاب هديه شده است. استاندار مركزي در چهارمين روز از دهه مبارك فجر و در جريان افتتاح طرح‌هاي عمراني و اقتصادي شهرستان اراك در ديدار با ۲ خانواده شهيد دوران دفاع مقدس و مدافع حرم در روستاي عقيل آباد گفت: خون پاك شهيدان در مسير تثبيت اسلام و انقلاب هديه شده و همه بايد قدردان اين مجاهدان و خانواده‌هاي آنان باشن ←استاندار مركزي: شهدا و جانبازان ايران را به جزيره‌اي امن در منطقه و جهان تبديل كردند. استاندار مركزي همزمان با دومين روز از دهه مبارك فجر در سفر به شهرستان محلات رفت . ←استاندار مركزي در شهر كميجان با خانواده شهيد والامقام فضلعلي جباري ملاقات نمودند. ←. گردهمايي جانبازان ضايعه نخاعي استان مركزي برگزار شد. ←بيانات رهبر معظم انقلاب اسلامي در ديدار دست‌اندركاران كنگره ۶۲۰۰ شهيد استان مركزي نبايد اجازه داد حقايق دفاع مقدس كهنه، فراموش و يا انكار شود.

نماينده ولي فقيه در استان مركزي با خانواده شهيد والامقام رضا پاكپور ديدار نمود .

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی خانواده های شهدا را ميراث داران انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: ایثارگری ها و رشادت های شهدای هشت سال دفاع مقدس فراموش شدنی نیست.

آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان به اتفاق مهندس آقا زاده استاندار مرکزی ، امیدی مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استان  و دیگر اعضای کنگره ملی نقش امام خمینی در دفاع مقدس و 6200 شهید استان مرکزی با خانواده شهید والامقام رضا پاکپور ملاقات نمودند .
آیت‌الله دری نجف‌آبادی در ادامه دیدارهای کنگره ملی نقش امام خمینی در دفاع مقدس و 6200 شهید استان  در دیدار با خانواده شهید پاکپور با اشاره به اینکه آسایش و امنیت امروز را مدیون خون شهدا هستیم افزود: دیدار با خانواده شهدا یکی از وظایف اصلی مردم و مسئولین نظام است.
وی گفت: شهدا و جمیع ایثارگران انقلاب اسلامی با نثار خون خود، نظام مقدس جمهوری اسلامی را به اوج سربلندی و افتخار رساندند و ما خادمین ملت، وامدار و مدیون  تمامی این عزیزان هستیم.
در ادامه سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه  با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای استان مرکزی اظهار کرد: ایثار و بذل جان در راه عقیده و دفاع از میهن،  افتخاری بسیار بزرگ است و نصیب هر کسی نمی شود و شهدای استان مرکزی با اینکه در رأس بسیاری از امور در دفاع مقدس بودند ولی اکنون بسیار گمنام هستند .
 سردار پاکپور با تاکید بر نهادینه سازی فرهنگ دیدار و تکریم خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان در جامعه، تصریح کرد: پایندی جامعه نسبت به احترام به خانواد های معزز شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران دوران دفاع مقدس نشان دهنده پایبندی آنان به ارزش‌های ملی و مذهبی است.
 


دسته بندی

کارشناس امور ایثارگران


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها