Portal_background_image
مطالب ویژه

استاندار مركزي به ديدار خانواده شهيد والامقام داود بورقاني رفت . اميدي مشاور استاندار و مسئول هماهنگي امور ايثارگران استان در معيت استاندار همزمان با هشتمين روز از دهه فجر به شهرستان فرمهين سفر و با خانواده هاي شهدا ديدار و گفتگو كرد . ←استاندار مركزي: خون پاك شهيدان در مسير تثبيت اسلام و انقلاب هديه شده است. استاندار مركزي در چهارمين روز از دهه مبارك فجر و در جريان افتتاح طرح‌هاي عمراني و اقتصادي شهرستان اراك در ديدار با ۲ خانواده شهيد دوران دفاع مقدس و مدافع حرم در روستاي عقيل آباد گفت: خون پاك شهيدان در مسير تثبيت اسلام و انقلاب هديه شده و همه بايد قدردان اين مجاهدان و خانواده‌هاي آنان باشن ←استاندار مركزي: شهدا و جانبازان ايران را به جزيره‌اي امن در منطقه و جهان تبديل كردند. استاندار مركزي همزمان با دومين روز از دهه مبارك فجر در سفر به شهرستان محلات رفت . ←استاندار مركزي در شهر كميجان با خانواده شهيد والامقام فضلعلي جباري ملاقات نمودند. ←. گردهمايي جانبازان ضايعه نخاعي استان مركزي برگزار شد. ←بيانات رهبر معظم انقلاب اسلامي در ديدار دست‌اندركاران كنگره ۶۲۰۰ شهيد استان مركزي نبايد اجازه داد حقايق دفاع مقدس كهنه، فراموش و يا انكار شود.

استاندار مركزي : برگزاري كنگره ملي نقش فرماندهي امام خميني (ره) در دفاع مقدس و 6200 هزار شهيد استان مركزي يك فرصت فرهنگ سازي و معنوي براي اين استان است .

یکشنبه مورخ 1398/4/23 استاندارمرکزی سید علی آقا زاده در نشست ستاد کنگره ملی نقش فرماندهی امام خمینی (ره) در دفاع مقدس و شش هزار و 200 شهید استان مرکزی گفتند : عمده کار فعالان این کنگره افزایش دامنه فعالیت فرهنگ است .

 

 یکشنبه مورخ 1398/4/23 استاندار مرکزی مهندس سید علی آقا زاده  در نشست ستاد کنگره ملی نقش فرماندهی امام خمینی (ره) در دفاع مقدس و شش هزار و 200 شهید استان مرکزی ، افزود : عمده کار فعالان این کنگره افزایش دامنه فعالیت فرهنگ است .

سید علی آقا زاده اظهار داشت : رویکرد این کنگره ملی و بین المللی است و آثار فاخر و ارزشمند آن تا سال ها در استان باقی می ماند .

استاندار مرکزی گفت : دستگاه های اجرایی باید بسیج را در این مهم همراهی کنند زیرا هنوز کارهای زیادی در اجرای نهایی کنگره باقی مانده است .

آقا زاده افزود : دیدار اعضای ستاد برگزاری کنگره با مقام معظم رهبری باید زودتر انجام شود و از نظریه و دکترین معظم له در پیشبرد برنامه بهره وافی گرفته شود .

استاندار مرکزی گفت : ایمن شدن در برابر توطئه دشمنان و خنثی سازی نقشه آنان از دیگر تاثیرات برگزاری این کنگره در استان است .

آقا زاده افزود : کاهش ناهنجاری های اجتماعی نیز از تاثیرات برگزاری این کنگره است .  

 

 

 


دسته بندی

کارشناس امور ایثارگران


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها