Portal_background_image
مطالب ویژه

ديدار با ايثارگران استانداري اميدي مشاور استاندار و مسئول هماهنگي امور ايثارگران استان با ايثارگران استانداري ديدار نمودند. ←استاندار مركزي به شهرستان ساوه سفر كردند . استاندار مركزي به ديدار جانباز معزز حسين مصطفوي رفتند . ←استاندار مركزي به شهرستان شازندسفر كرد. استاندار مركزي به ديدار خانواده شهيد والامقام پرويز مقدسي رفتند . ←استاندار مركزي به شهرستان شازند سفر كرد . استاندار مركزي به ديدار خانواده شهيد والامقام ذبيح الله شعباني رفت . ←استاندار مركزي به ديدار خانواده شهيد والامقام داود بورقاني رفت . اميدي مشاور استاندار و مسئول هماهنگي امور ايثارگران استان در معيت استاندار همزمان با هشتمين روز از دهه فجر به شهرستان فرمهين سفر و با خانواده هاي شهدا ديدار و گفتگو كرد . ←استاندار مركزي: خون پاك شهيدان در مسير تثبيت اسلام و انقلاب هديه شده است. استاندار مركزي در چهارمين روز از دهه مبارك فجر و در جريان افتتاح طرح‌هاي عمراني و اقتصادي شهرستان اراك در ديدار با ۲ خانواده شهيد دوران دفاع مقدس و مدافع حرم در روستاي عقيل آباد گفت: خون پاك شهيدان در مسير تثبيت اسلام و انقلاب هديه شده و همه بايد قدردان اين مجاهدان و خانواده‌هاي آنان باشن

استاندار مركزي مهندس آقا زاده : سند وفاداري استان مركزي به امام و انقلاب وجود 6هزار و 200شهيد است.

استاندار مرکزی گفت:تقدیم ۶ هزار و ۲۰۰ شهید والامقام، سند وفاداری مردم سرزمین آفتاب و استان مرکزی به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل است.

استاندار مرکزی مهندس سید«علی آقازاده» پنجشنبه 11مهرماه در کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) و ۶ هزار و ۲۰۰ شهید استان مرکزی در مصلی اراک، گفت: این استان یکی از مناطق افتخارآمیز در جنگ تحمیلی است که با تقدیم ۶ هزار و ۲۰۰ شهید و خدمات پشتیبانی، سهم عظیمی در صیانت از خاک ایران اسلامی مقابل دشمن بعثی داشت.
وی ادامه داد: علاوه بر وجود ۶ هزار و ۲۰۰ شهید، این استان زادگاه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی است که این مهم نیز افتخاری  بزرگ برای مردم این خطه است.
استاندار مرکزی بیان کرد: این استان نگین‌ درخشان مفاخر کشور است که هر یک در دوره‌های مختلف منشا خیر و برکت برای کشور بوده‌اند.
آقازاده افزود: برگزاری کنگره ملی نقش امام راحل در جنگ تحمیلی و ۶ هزار و ۲۰۰ شهید استان مرکزی افتخاری وصف ناپذیر برای مردم و مسئولان استان است و اقشار مختلف مردم برای هر چه باشکوهتر برگزار شدن این کنگره تلاش کرده‌اند.
مشروح بیانات و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست اندرکاران برگزاری کنگره ملی نقش امام راحل در جنگ تحمیلی و ۶ هزار و ۲۰۰ شهید استان مرکزی امروز در اجلاسیه نهایی برای حاضران ارایه شد.
کنگره نقش امام خمینی(ره) در جنگ تحمیلی و ۶ هزار و ۲۰۰ شهید استان مرکزی از سال ۱۳۹۳ در اراک کلید خورد و در این مدت ۱۶ اجلاسیه شهدا و اقشار مختلف از قبیل دانشجویان، پیشکسوتان، روحانیت، امر به معروف و نهی از منکر، شهدای گمنام، فرهنگی و دانش‌آموزی، سنگرسازان بی‌سنگر، کارگران و بانوان برگزار شد.

 


دسته بندی

کارشناس امور ایثارگران


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها