Portal_background_image
مطالب ویژه

ديدار با ايثارگران استانداري اميدي مشاور استاندار و مسئول هماهنگي امور ايثارگران استان با ايثارگران استانداري ديدار نمودند. ←استاندار مركزي به شهرستان ساوه سفر كردند . استاندار مركزي به ديدار جانباز معزز حسين مصطفوي رفتند . ←استاندار مركزي به شهرستان شازندسفر كرد. استاندار مركزي به ديدار خانواده شهيد والامقام پرويز مقدسي رفتند . ←استاندار مركزي به شهرستان شازند سفر كرد . استاندار مركزي به ديدار خانواده شهيد والامقام ذبيح الله شعباني رفت . ←استاندار مركزي به ديدار خانواده شهيد والامقام داود بورقاني رفت . اميدي مشاور استاندار و مسئول هماهنگي امور ايثارگران استان در معيت استاندار همزمان با هشتمين روز از دهه فجر به شهرستان فرمهين سفر و با خانواده هاي شهدا ديدار و گفتگو كرد . ←استاندار مركزي: خون پاك شهيدان در مسير تثبيت اسلام و انقلاب هديه شده است. استاندار مركزي در چهارمين روز از دهه مبارك فجر و در جريان افتتاح طرح‌هاي عمراني و اقتصادي شهرستان اراك در ديدار با ۲ خانواده شهيد دوران دفاع مقدس و مدافع حرم در روستاي عقيل آباد گفت: خون پاك شهيدان در مسير تثبيت اسلام و انقلاب هديه شده و همه بايد قدردان اين مجاهدان و خانواده‌هاي آنان باشن

نماينده ولي فقيه در استان مركزي : شهدا و ايثارگران و خانواده هاي معززشان سند افتخار براي ايران اسلامي و به ويژه استان مركزي هستند .

آیت‌الله دری نجف‌آبادی در کنگره نقش امام (ره) و 6200 شهید استان مرکزی که در مصلی بیت‌المقدس اراک ، با اشاره به اهمیت کنگره نقش امام(ره) اظهار داشت: خدا را شاکریم که در آستانه گام دوم انقلاب اسلامی، کنگره ملی 6200 شهید گلگون کفن جمهوری اسلامی ایران از دیار امام(ره)، دیار آفتاب، دیار عاشقان و دوست‌داران ولایت را امروز در مصلی بیت‌المقدس اراک برگزار می‌کنیم.

آیت‌الله دری نجف‌آبادی در کنگره نقش امام (ره) و 6200 شهید استان مرکزی که در مصلی بیت‌المقدس اراک ، با اشاره به اهمیت کنگره نقش امام(ره) اظهار داشت: خدا را شاکریم که در آستانه گام دوم انقلاب اسلامی، کنگره ملی 6200 شهید گلگون کفن جمهوری اسلامی ایران از دیار امام(ره)، دیار آفتاب، دیار عاشقان و دوست‌داران ولایت را امروز در مصلی بیت‌المقدس اراک برگزار می‌کنیم.
وی افزود: در آستانه گام دوم با امام(ره) و شهیدان خود پیمان می‌بندیم، برای گام دوم و چهل سال آینده براساس راهبردهای رهبر فرزانه انقلاب  حرکت کنیم، زن، مرد، پیر و جوان این دیار بار دیگر با امام، شهدا و مقام معظم رهبری در این مصلی و در همه مراکز عبادی، سیاسی و فرهنگی بیعت می‌‌بندیم که همچنان به آرمان‌های بلند امام راحل وفادار باشیم.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی تصریح کرد: برای تحقق فرهنگ اسلامی و نجات منطقه از چنگال دیو با همه وجود آماده‌ایم، جوانان غیرتمند و نوجوانان، دانش‌آموزان، طلاب، بسیجیان، خانواده شهدا، جانبازان، ایثارگران همه با همه وجود اعلام می‌کنیم ای امامان اگر شما از میان ما رخت بربستید ما 30 سال است که بر سر  آستان ولایت، رهبری و جانشین بر حق  شما می‌ساییم و  برای چهل سال آینده نیز همچنان که در چهل سال گذشته وفادار و آماده بودیم می‌ایستیم و راه شهدا و امام راحل را فراموش نمی‌کنیم، همچنین رهبر را هرگز تنها نمی‌گذایم و همه جان بر کف در راه آرمان‌های انقلاب ایستاده‌ایم.
دری نجف‌آبادی بیان کرد: امام(ره) به ما هویت اسلامی، هویت انقلابی، هویت عشق به امام حسین(ع) و اهل بیت، هویت ولایی، هویت مبارزه  با دیکتاتورها، طاغوتیان، فرعونیان، یزیدیان آمریکا، استکبار، صهیونیزم، وهابیت، داعش، منافقان کوردل و مبارزه با مزدوران شرق و غرب  را آموخت، ای اماما با همه وجود با استقامت در راه دین و مکتب برای تحقق این شعارهای بلند و  آسمانی  آماده‌ایم.
وی افزود: خدا را شاکریم که فرزندان دلیر امام راحل و  فرزندان فداکار رهبر، خانواده شهدا، مجاهدان در راه حق، مدافعان حرم و امنیت همه و همه با همه وجود ایستاده‌ایم تا آرمان‌های الهی تحقق پیدا کند که در این راه شهادت عالی‌ترین آرزوی ماست، آنقدر آماده‌ایم که با امام زمان خود عهد بسته و سر از کفن بیرون می‌آوریم و کفن پوشیده ندای مهدی  را لبیک گویان جواب می‌دهیم.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی ادامه داد: این کنگره به مناسبت بزرگداشت شهدا برگزار شده، در طول پنج سال گذشته استان مرکزی زحمات گسترده‌ای  برای برگزاری مطلوب این کنگره داشته تا بانک اطلاعاتی از شهدا و امام(ره) در 21 جلد کتاب، حدود 130 اثر، 10 اثر مربوط به امام راحل و صدها آثار هنری و غیرهنری از همه قشرها فراهم شود.
وی عنوان کرد: ما به عهد و پیمان خود پایبند بوده، تا آخر ایستاده‌ و جز رضای خدا چیزی نمی‌خواهیم، شهدای ما هرکدام یک  سردار بزرگ، یادگار ارزشمندو عطر نورانی هستند، خانواده شهدا، جانبازان، معلولین و آزادگان هرکدام یک سند افتخار برای ایران و مردم استان مرکزی هستند. همچنین یاد امام و شهدا را گرامی می‌داریم، از خداوند برای همه جبهه‌های مقاومت در همه جبهه‌های جهادی آرزوی توفیق و سربلندی داریم.

 

 


دسته بندی

کارشناس امور ایثارگران


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها