Portal_background_image
مطالب ویژه

استاندار مركزي به ديدار خانواده شهيد والامقام داود بورقاني رفت . اميدي مشاور استاندار و مسئول هماهنگي امور ايثارگران استان در معيت استاندار همزمان با هشتمين روز از دهه فجر به شهرستان فرمهين سفر و با خانواده هاي شهدا ديدار و گفتگو كرد . ←استاندار مركزي: خون پاك شهيدان در مسير تثبيت اسلام و انقلاب هديه شده است. استاندار مركزي در چهارمين روز از دهه مبارك فجر و در جريان افتتاح طرح‌هاي عمراني و اقتصادي شهرستان اراك در ديدار با ۲ خانواده شهيد دوران دفاع مقدس و مدافع حرم در روستاي عقيل آباد گفت: خون پاك شهيدان در مسير تثبيت اسلام و انقلاب هديه شده و همه بايد قدردان اين مجاهدان و خانواده‌هاي آنان باشن ←استاندار مركزي: شهدا و جانبازان ايران را به جزيره‌اي امن در منطقه و جهان تبديل كردند. استاندار مركزي همزمان با دومين روز از دهه مبارك فجر در سفر به شهرستان محلات رفت . ←استاندار مركزي در شهر كميجان با خانواده شهيد والامقام فضلعلي جباري ملاقات نمودند. ←. گردهمايي جانبازان ضايعه نخاعي استان مركزي برگزار شد. ←بيانات رهبر معظم انقلاب اسلامي در ديدار دست‌اندركاران كنگره ۶۲۰۰ شهيد استان مركزي نبايد اجازه داد حقايق دفاع مقدس كهنه، فراموش و يا انكار شود.

ازنيرو هاي بازنشسته فرمانداري خمين تجليل و تقدير به عمل آمد .

با کمک و مساعدت مهندس آقا زاده استاندار مرکزی ، فرخی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع و همکاری اداره کل اداری و مالی اولین برنامه تجلیل از بازنشستگان ، روز سه شنبه مورخ 24/2/1398 توسط امیدی مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استان با حضور طهرانی فرماندارشهرستان خمین برگزارشد و در این محفل صمیمی از این عزیزان تقدیر و تشکر به عمل آمد .

با پیشنهاد جمعی از بازنشستگان مجموعه استانداری حرکت سرکشی و دیدار با بازنشستگان استانداری اجرائی شد .

با کمک و مساعدت مهندس آقا زاده استاندار مرکزی ،  فرخی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع و همکاری اداره کل اداری و مالی  اولین برنامه تجلیل از بازنشستگان ، روز سه شنبه مورخ 24/2/1398 توسط امیدی مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استان با حضور طهرانی  فرماندارشهرستان  خمین برگزارشد و در این محفل صمیمی از این عزیزان تقدیر و تشکر به عمل آمد .


دسته بندی

کارشناس امور ایثارگران


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها