Portal_background_image
مطالب ویژه

استاندار مركزي به ديدار خانواده شهيد والامقام داود بورقاني رفت . اميدي مشاور استاندار و مسئول هماهنگي امور ايثارگران استان در معيت استاندار همزمان با هشتمين روز از دهه فجر به شهرستان فرمهين سفر و با خانواده هاي شهدا ديدار و گفتگو كرد . ←استاندار مركزي: خون پاك شهيدان در مسير تثبيت اسلام و انقلاب هديه شده است. استاندار مركزي در چهارمين روز از دهه مبارك فجر و در جريان افتتاح طرح‌هاي عمراني و اقتصادي شهرستان اراك در ديدار با ۲ خانواده شهيد دوران دفاع مقدس و مدافع حرم در روستاي عقيل آباد گفت: خون پاك شهيدان در مسير تثبيت اسلام و انقلاب هديه شده و همه بايد قدردان اين مجاهدان و خانواده‌هاي آنان باشن ←استاندار مركزي: شهدا و جانبازان ايران را به جزيره‌اي امن در منطقه و جهان تبديل كردند. استاندار مركزي همزمان با دومين روز از دهه مبارك فجر در سفر به شهرستان محلات رفت . ←استاندار مركزي در شهر كميجان با خانواده شهيد والامقام فضلعلي جباري ملاقات نمودند. ←. گردهمايي جانبازان ضايعه نخاعي استان مركزي برگزار شد. ←بيانات رهبر معظم انقلاب اسلامي در ديدار دست‌اندركاران كنگره ۶۲۰۰ شهيد استان مركزي نبايد اجازه داد حقايق دفاع مقدس كهنه، فراموش و يا انكار شود.

فرزندان شهيد استان مركزي ميزبان مهندس آقا زاده استاندار مركزي شدند .

پنجشنبه مورخ 9/3/1398 چهارمین گردهمایی سالانه و نشست صمیمی فرزندان شهدای استان مرکزی با حضور مهندس آقا زاده استاندار مرکزی و مهندس اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی برگزار گردید .

پنجشنبه مورخ 9/3/1398 چهارمین گردهمایی سالانه و نشست صمیمی فرزندان شهدای استان مرکزی با حضور مهندس آقا زاده استاندار مرکزی و مهندس اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی برگزار گردید .

در این نشست صمیمی استاندار مرکزی با نحوه شکل گیری و روش فعالیت ، ساختار سازمانی و شروع فعالیت و نحوه عضویت گیری تشکل یادگاران شهدای استان مرکزی آشنا شدند . و در طی این مراسم از فرزندان شهید فعال در این تشکل و طرح نائب شهید اربعین حسینی و فرزند شهید والامقام مدافع حرم حمید رضا آسنجرانی تقدیر به عمل آمد .   


دسته بندی

کارشناس امور ایثارگران


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها