Portal_background_image

استاندار مركزي مهندس سيد علي آقا زاده به ديدار جانباز معزز 70% علي داود آبادي رفت و روز جانباز را به ايشان و خانواده محترمشان تبريك گفتند .

روز دوشنبه مورخ 19/1/1398 استاندار مرکزی مهندس سید علی آقا زاده به اتفاق مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استان آقای امیدی و مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آقای انصاری فر به منظور تبریک روز جانباز به دیدار خانواده جانباز معزز70 % جناب آقای علی داود آبادی رفته و ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اقتدار امروز ایران اسلامی را مرهون ایثار و از خود گذشتگی ایثارگران و صبر و استقامت ایثارگران و خانواده آنان دانست . و از این جانباز عزیز تقدیر و تشکر به عمل آورد .

روز دوشنبه مورخ 19/1/1398 استاندار مرکزی مهندس سید علی آقا زاده به اتفاق  مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استان آقای امیدی و مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آقای انصاری فر به منظور تبریک روز جانباز به دیدار خانواده جانباز معزز70 % جناب آقای علی داود ؟آبادی   رفته و ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اقتدار امروز ایران اسلامی را مرهون ایثار و از خود گذشتگی  ایثارگران و صبر و استقامت ایثارگران و خانواده آنان دانست . و از این جانباز عزیز تقدیر و تشکر به عمل آورد .


دسته بندی

کارشناس امور ایثارگران


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها