Portal_background_image
مطالب ویژه

استاندار مركزي به ديدار خانواده شهيد والامقام داود بورقاني رفت . اميدي مشاور استاندار و مسئول هماهنگي امور ايثارگران استان در معيت استاندار همزمان با هشتمين روز از دهه فجر به شهرستان فرمهين سفر و با خانواده هاي شهدا ديدار و گفتگو كرد . ←استاندار مركزي: خون پاك شهيدان در مسير تثبيت اسلام و انقلاب هديه شده است. استاندار مركزي در چهارمين روز از دهه مبارك فجر و در جريان افتتاح طرح‌هاي عمراني و اقتصادي شهرستان اراك در ديدار با ۲ خانواده شهيد دوران دفاع مقدس و مدافع حرم در روستاي عقيل آباد گفت: خون پاك شهيدان در مسير تثبيت اسلام و انقلاب هديه شده و همه بايد قدردان اين مجاهدان و خانواده‌هاي آنان باشن ←استاندار مركزي: شهدا و جانبازان ايران را به جزيره‌اي امن در منطقه و جهان تبديل كردند. استاندار مركزي همزمان با دومين روز از دهه مبارك فجر در سفر به شهرستان محلات رفت . ←استاندار مركزي در شهر كميجان با خانواده شهيد والامقام فضلعلي جباري ملاقات نمودند. ←. گردهمايي جانبازان ضايعه نخاعي استان مركزي برگزار شد. ←بيانات رهبر معظم انقلاب اسلامي در ديدار دست‌اندركاران كنگره ۶۲۰۰ شهيد استان مركزي نبايد اجازه داد حقايق دفاع مقدس كهنه، فراموش و يا انكار شود.

استاندار مركزي مهندس سيد علي آقا زاده به ديدار جانباز معزز 70% علي داود آبادي رفت و روز جانباز را به ايشان و خانواده محترمشان تبريك گفتند .

روز دوشنبه مورخ 19/1/1398 استاندار مرکزی مهندس سید علی آقا زاده به اتفاق مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استان آقای امیدی و مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آقای انصاری فر به منظور تبریک روز جانباز به دیدار خانواده جانباز معزز70 % جناب آقای علی داود آبادی رفته و ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اقتدار امروز ایران اسلامی را مرهون ایثار و از خود گذشتگی ایثارگران و صبر و استقامت ایثارگران و خانواده آنان دانست . و از این جانباز عزیز تقدیر و تشکر به عمل آورد .

روز دوشنبه مورخ 19/1/1398 استاندار مرکزی مهندس سید علی آقا زاده به اتفاق  مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استان آقای امیدی و مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آقای انصاری فر به منظور تبریک روز جانباز به دیدار خانواده جانباز معزز70 % جناب آقای علی داود ؟آبادی   رفته و ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اقتدار امروز ایران اسلامی را مرهون ایثار و از خود گذشتگی  ایثارگران و صبر و استقامت ایثارگران و خانواده آنان دانست . و از این جانباز عزیز تقدیر و تشکر به عمل آورد .


دسته بندی

کارشناس امور ایثارگران


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها