Portal_background_image
مطالب ویژه

استاندار مركزي به ديدار خانواده شهيد والامقام داود بورقاني رفت . اميدي مشاور استاندار و مسئول هماهنگي امور ايثارگران استان در معيت استاندار همزمان با هشتمين روز از دهه فجر به شهرستان فرمهين سفر و با خانواده هاي شهدا ديدار و گفتگو كرد . ←استاندار مركزي: خون پاك شهيدان در مسير تثبيت اسلام و انقلاب هديه شده است. استاندار مركزي در چهارمين روز از دهه مبارك فجر و در جريان افتتاح طرح‌هاي عمراني و اقتصادي شهرستان اراك در ديدار با ۲ خانواده شهيد دوران دفاع مقدس و مدافع حرم در روستاي عقيل آباد گفت: خون پاك شهيدان در مسير تثبيت اسلام و انقلاب هديه شده و همه بايد قدردان اين مجاهدان و خانواده‌هاي آنان باشن ←استاندار مركزي: شهدا و جانبازان ايران را به جزيره‌اي امن در منطقه و جهان تبديل كردند. استاندار مركزي همزمان با دومين روز از دهه مبارك فجر در سفر به شهرستان محلات رفت . ←استاندار مركزي در شهر كميجان با خانواده شهيد والامقام فضلعلي جباري ملاقات نمودند. ←. گردهمايي جانبازان ضايعه نخاعي استان مركزي برگزار شد. ←بيانات رهبر معظم انقلاب اسلامي در ديدار دست‌اندركاران كنگره ۶۲۰۰ شهيد استان مركزي نبايد اجازه داد حقايق دفاع مقدس كهنه، فراموش و يا انكار شود.

استاندار مركزي : مهندس سيد علي آقا زاده و معاونين استاندار از روند پيشرفت فيزيكي پروژه باغ موزه دفاع مقدس استان مركزي بازديد نمودند .

یکشنبه مورخ 23/4/1398 بازدید استاندار مرکزی و معاونین استاندار از روند پیشرفت فیزیکی پروژه باغ موزه دفاع مقدس استان مرکزی بازدید نمودند . استاندار مرکزی : دستگا های مرتبط با پروژه باغ موزه دفاع مقدس استان مرکزی هر چه سریعتر همکاری و مساعدت لازم را برای راه اندازی و افتتاح این پروژه انجام دهند

سید علی آقا زاده استاندار مرکزی عصر یکشنبه مورخ 23/4/1398 در جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی

موزه دفاع مقدس نماد بزرگ و گنجینه ای از هشت سال دفاع مقدس نظام جمهوری اسلامی در برابر هجمه های دشمن است .

در این حوزه شهرداری و شورای اسلامی شهر اراک و دیگر دستگاه های مرتبط باید با جدیت وارد میدان شوند و پای کار باشد تا کمک به تسریع در تکمیل و افتتاح این موزه که گنجینه بزرگی است انجام شود .

شهرداری اراک باید تحقق تعهداتی که در مورد همکاری و تکمیل این موضوع دارد در دستور کار قرار دهد و نسبت به موضوع توجه داشته باشد .

کارها باید به نحوی پیش رود که با وجود مسائل مطرح شده از سوی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان ، حداقل تا دو ماه آینده این طرح به شرایط مطلوب برسد و شاهد پیشرفت مطلوب فیزیکی در این حوزه باشیم .

دستگا های مرتبط با پروژه باغ موزه دفاع مقدس استان مرکزی هر چه سریعتر همکاری و مساعدت لازم را برای راه اندازی و افتتاح این پروژه انجام دهند .

از منابع اعتبارات ملی و انسانی برای تکمیل این موزه بودجه در نظر گرفته شده است . 

دریافت فایل پیوست

جهت دریافت فایل ضمیمه از این قسمت اقدام نمایید


دسته بندی

کارشناس امور ایثارگران


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها