1398/04/26 12:18
استاندار مركزي : مهندس سيد علي آقا زاده
و معاونين استاندار از روند پيشرفت فيزيكي پروژه باغ موزه دفاع مقدس استان مركزي بازديد نمودند .
یکشنبه مورخ 23/4/1398 بازدید استاندار مرکزی و معاونین استاندار از روند پیشرفت فیزیکی پروژه باغ موزه دفاع مقدس استان مرکزی بازدید نمودند . استاندار مرکزی : دستگا های مرتبط با پروژه باغ موزه دفاع مقدس استان مرکزی هر چه سریعتر همکاری و مساعدت لازم را برای راه اندازی و افتتاح این پروژه انجام دهند

سید علی آقا زاده استاندار مرکزی عصر یکشنبه مورخ 23/4/1398 در جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی

موزه دفاع مقدس نماد بزرگ و گنجینه ای از هشت سال دفاع مقدس نظام جمهوری اسلامی در برابر هجمه های دشمن است .

در این حوزه شهرداری و شورای اسلامی شهر اراک و دیگر دستگاه های مرتبط باید با جدیت وارد میدان شوند و پای کار باشد تا کمک به تسریع در تکمیل و افتتاح این موزه که گنجینه بزرگی است انجام شود .

شهرداری اراک باید تحقق تعهداتی که در مورد همکاری و تکمیل این موضوع دارد در دستور کار قرار دهد و نسبت به موضوع توجه داشته باشد .

کارها باید به نحوی پیش رود که با وجود مسائل مطرح شده از سوی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان ، حداقل تا دو ماه آینده این طرح به شرایط مطلوب برسد و شاهد پیشرفت مطلوب فیزیکی در این حوزه باشیم .

دستگا های مرتبط با پروژه باغ موزه دفاع مقدس استان مرکزی هر چه سریعتر همکاری و مساعدت لازم را برای راه اندازی و افتتاح این پروژه انجام دهند .

از منابع اعتبارات ملی و انسانی برای تکمیل این موزه بودجه در نظر گرفته شده است . 

©2015 Markazi Province (Ostan-mr.ir). All Rights Reserved